
Лавка садова, паркова з квітником
8 400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: лц1
+380 (93) 057-87-46
Відділ меблів - +380 (63) 478-74-54Оптові продажі - Марина
- +380 (93) 841-38-52Відділ іграшки
- +380 (68) 482-55-95Консультування, приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавочка вулична з квітником чудово впишеться в сад , в парк, на терасу
Виготовлена з натурального дерева (сосна)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belif |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота сидіння | 300 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 700 мм |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сосна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴

