
Лавка , лавочка садовая, лавочка деревянная , лавка з дерева зі спинкою
7 400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ЛС003
+380 (93) 057-87-46
Відділ меблів - +380 (63) 478-74-54Оптові продажі - Марина
- +380 (93) 841-38-52Відділ іграшки
- +380 (68) 482-55-95Консультування, приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавочка садова виготовлена з натурального дерева (сосна) зі спинкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belif |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність підлокітників | Так |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота сидіння | 400 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 800 мм |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴

