
Лавочка, скамейка для саду , вулиці з натурального древа
5 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0394756382
+380 (93) 057-87-46
Відділ меблів - +380 (63) 478-74-54Оптові продажі - Марина
- +380 (93) 841-38-52Відділ іграшки
- +380 (68) 482-55-95Консультування, приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лавочка з натурального дерева , стильна , екологічна
Можливе покриття будь-яким кольором
Виготовлення будь-яких дизайнів і розмірів, звертайтеся за прорахунками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belif |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 450 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Лавка без спинки |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴

