
Садова гойдалка з дерева
12 500 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: СГ001
Відправка з 20 травня 2026+380 (93) 057-87-46
Відділ меблів - +380 (63) 478-74-54Оптові продажі - Марина
- +380 (93) 841-38-52Відділ іграшки
- +380 (68) 482-55-95Консультування, приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садова гойдалка з дерева
Можливе виготовлення будь-яких розмірів і дизайнів , звертайтеся за прорахунками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belif |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Опора | 4 ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1500 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 1500 мм |
| Висота спинки | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 500 ₴

