
Кашпо , горщик з дерева ,квітник , вазон
3 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0099089
+380 (93) 057-87-46
Відділ меблів - +380 (63) 478-74-54Оптові продажі - Марина
- +380 (93) 841-38-52Відділ іграшки
- +380 (68) 482-55-95Консультування, приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо , горщик з дерева для квітів, кущів
Можливе виготовлення будь-який розмір під замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belif |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴

