
Кашпо ,квітник пергола , вазон з натурального дерева
9 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9987899
+380 (93) 057-87-46
Відділ меблів - +380 (63) 478-74-54Оптові продажі - Марина
- +380 (93) 841-38-52Відділ іграшки
- +380 (68) 482-55-95Консультування, приймання замовлень
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кашпо , квітник для рослин
Виготовлений з натурального дерева
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Кашпо |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 200 ₴

