
Стільчик дитячий з натурального дерева
885 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СДД01
- +380 (63) 478-74-54Оптові продажі - Марина
- +380 (93) 841-38-52Відділ іграшки
- +380 (68) 482-55-95Консультування, приймання замовлень
🪑 Дитячі столи та стільчики з натурального дерева
Ідеальні для дому, дитячих кімнат, садочків та творчості
Наші дитячі столи й стільчики виготовлені з натурального, екологічно чистого дерева та створені з урахуванням потреб малюків. Меблі міцні, безпечні, з ідеально обробленими краями — усе для комфортного та безпечного розвитку дитини.
✔ Особливості та переваги:
-
Натуральне дерево (сосна/бук/ясень )
-
Безпечне покриття: нетоксичні лаки/фарби, без запаху
-
Стабільна конструкція, що витримує активне використання
-
Гладке шліфування, без гострих кутів
-
Правильна висота для дітей
-
Підходить для навчання, малювання, ігор, творчості
-
Стильний дизайн, який пасує до будь-якого інтер'єру
-
🔨 Виготовлення:
-
ручна робота
-
якісні та безпечні матеріали
-
можливе замовлення у потрібних розмірах та кольорі
-
виготовляємо набори: стіл + 1 стілець, стіл + 2 стільці, набір для садочка
🔨 Виготовлення:
-
ручна робота
-
якісні та безпечні матеріали
-
можливе замовлення у потрібних розмірах та кольорі
-
виготовляємо набори: стіл + 1 стілець, стіл + 2 стільці, набір для садочка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belif |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільчик |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло+віск |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 200 мм |
| Глибина стільця | 150 мм |
| Висота сидіння стільчика | 250 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 500 мм |
- Ціна: 885 ₴

